logo

CZECHBUS

8. středoevropský veletrh autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky

20. - 22. 11. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Czechbus Archiv aktualit MOBILBOARD představí novinku – W-Fi...


 

Aktualita

MOBILBOARD představí novinku – W-Fi router nové generace

17. 11. 2016
 
 

Jedná se o zařízení vhodné pro veřejnou dopravu, které je právě uváděno na trh a spolehlivě zajistí Wi-Fi free pro cestující. Nový Wi-Fi router je výkonnější, rychlejší, odolný pro podmínky mobilního Hotspotu a má několik důležitých technických vylepšení.  Velkou výhodou je vzdálený management a monitoring, umožňuje odbavení až 55 cestujích najednou. V ceně je 3 letá záruka. Stánek společnosti  MOBILBOARD – LK 62 -  naleznete v Levém křídle Průmyslového palace.

Pokud dopravce hledá odpovědi na otázku jaké parametry jsou důležité a jak si správně vybrat zařízení pro šíření internetového signálu ve voze - informace mu poskytne prezentace v Seminární sále Foyer Levého křídla Průmyslového paláce ve středu 23. 11. ve 13.00 hod.

MOBILBOARD poskytne zkušenosti s provozem Wi-Fi v autobusech, trolejbusech a tramvajích. Vysvětlí možnosti využití online dohledu v praxi – proč je důležité mít vzdálenou správu a na co je potřeba.

MOBILBOARD je dodavatel řešení internetu do vozidel veřejné dopravy a provozovatel reklamní sítě Wi-Fi reklama.  V roce 2014 se stal výhradním partnerem pro veřejnou dopravu společnosti Smart-Con s. r. o., který je výhradním distributorem pro CZ a SK společnosti ADVANTECH - globálního výrobce routerů pro průmyslové aplikace.

Dopravci mohou využít nákupu Wi-Fi routerů s nákupem nového vozu (dohodnuto s předními výrobci autobusů).

Kvalitní Wi-Fi zařízení s online dohledem zajistí dopravci v budoucnu návratnost své investice prostřednictvím monetizace uvítací stránky v prodejní síti Wi-Fi reklama.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/38/1520343337CB_banner_1920x1024px.jpg0 0
105