logo

CZECHBUS

8. středoevropský veletrh autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky

20. - 22. 11. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Czechbus Archiv aktualit Mikroelektronika - rozšířená expozice


 

Aktualita

Mikroelektronika - rozšířená expozice

26. 06. 2017
 
 

Společnost Mikroelektronika se rozhodla na veletrhu Czechbus rozšířit svou expozici. Dosud vystavovala odbavovací zařízení zejména pro meziměstskou dopravu, tedy palubní počítače a zařízení na výdej jízdenek. Vzhledem k rostoucímu významu veletrhu Czechbus a většímu počtu zástupců městské hromadné dopravy mezi návštěvníky, rozšíří Mikroelektronika expozici i o karetní validátory a automaty na výdej jízdenek.

Novinou letošního roku bude kompaktní mobilní automat MVB, který přijímá platby nejen bezkontaktními kartami (bankovními i nebankovními) ale i v hotovosti mincemi s možností vracení, a také bankovkami. V případě mincí lze navíc platit vhozením celé hrsti mincí, aniž by bylo nutné vkládat je jednotlivě, což je nejen rychlejší, ale také pohodlnější. Další výhodou automatu jsou jeho malé rozměry, takže ho lze umístit do nástupního prostoru u řidiče, případně kamkoli jinam.

Vedle této novinky budou k vidění i ostatní zařízení, z nichž aktuálně největší zájem budí zařízení na výdej jízdenek OCCvalidátory umožňující platbu bezkontaktní bankovní kartou a nově také odbavení pomocí 2D kódu (nejčastěji QR kódu).

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/38/1520343337CB_banner_1920x1024px.jpg0 0
105