logo

CZECHBUS

8. středoevropský veletrh autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky

20. - 22. 11. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Czechbus Archiv aktualit MOBILBOARD představuje Chytrou Wi-Fi na...


 

Aktualita

MOBILBOARD představuje Chytrou Wi-Fi na klíč

16. 11. 2017
 
 

MOBILBOARD vystavuje kvalitní Wi-Fi routery speciálně určené pro veřejnou dopravu, které mají už za sebou mnoho realizací v provozu MHD, příměstské nebo zájezdové dopravy. Nově představí nový koncept Chytré Wi-Fi na klíč s komplexními službami pro dopravce.

Výjímečnost těchto doplňkových služeb je v provázanosti jednotlivých kroků, které tvoří souvislé profesionální řešení internetu ve vozech. Komunikaci s dopravcem začínáme poradenstvím a výběrem nejvhodnější sestavy služeb na míru, pomůžeme s instalací do vozů, po celou dobu provozu zajistíme servisní služby na dálku až po monetizaci Wi-Fi obsahu. Nově je začleněna speciální SW nádstavba AdEditor pro výrobu vstupních mobilních stránek

MOBILBOARD je dodavatel řešení internetu do vozidel veřejné dopravy a provozovatel reklamní sítě Wi-Fi reklama.  V roce 2014 se stal výhradním partnerem pro veřejnou dopravu společnosti Smart-Con s. r. o., který je výhradním distributorem pro CZ a SK společnosti ADVANTECH - globálního výrobce routerů pro průmyslové aplikace.

Dopravci mohou využít nákupu Wi-Fi routerů s nákupem nového vozu (dohodnuto s předními výrobci autobusů).

Kvalitní Wi-Fi zařízení s online dohledem zajistí dopravci v budoucnu návratnost své investice prostřednictvím monetizace uvítací stránky v prodejní síti Wi-Fi reklama.

Těšíme se na Vás na našem stánku LK 56 v Levém křídle Průmyslového paláce.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/38/1520343337CB_banner_1920x1024px.jpg0 0
105